עיסוי תאילנדי לכפות הרגליים

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

חדרים פרטיים
לשינה ורוגע

המון המון
שקט

במרכז הטיפולים החדש הממוקם בסביון, Waterway Center, תגלו, בין היתר, את הכוח הבריאותי העצום הטמון בכפות רגליכם. אז אם אתם סובלים מבעיות בריאותיות, החדשות הטובות הן שיש עוד שיטות טיפול חוץ מגישות פולשניות או תרופות כימיות. אחת מהגישות האלו נקראת רפלקסולוגיה.

מה שמרשים בשיטת טיפול זו, הוא היכולת של המטפל להסיק, מבדיקת כף הרגל, את כמות המתח שהצטברה לכם בכתפיים, למשל, רק מתוך מידע שהוא אוסף מכף רגליכם. אבל זוהי המהות של רפלקסולוגיה, צורת עבודת גוף שקיימת כבר אלפי שנים.

וזה עובד כמו קסם

ההבטחה של רפלקסולוגיה היא חווית תחושה כללית של הרפיה עמוקה לאחר טיפול אחד או יותר. בתרחיש הטוב ביותר, תצאו ממרכז הטיפולים שלנו עם תחושה ניכרת של איזון ושחזור אנרגטי. במילים אחרות, אתם יכולים להיות בטוחים שתרגישו טוב, הרבה יותר טוב מכפי שהרגשתם כשנכנסתם.

אולי זו הסיבה שרפלקסולוגיה הפכה להיות שיטת טיפול גוף פופולרית במערב. התומכים החזקים ביותר בשיטה מדווחים על יתרונות בריאותיים משמעותיים, כולל אנרגיה מוגברת, הפגת תחושות חרדה ואפילו ריפוי מחלות. אלפי שנים של תוצאות מוצלחות הן הראיות המעידות על העובדה לפיה רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול שעובדת כמו קסם.

הזמן עכשיו

"זקן סיני חכם אמר פעם..." תשכחו מזה

אתם תופתעו מרמת המיומנות, המקצועיות והניסיון של המטפלים ב-Waterway Center, ומהגישה מסבירת הפנים שלהם. רפלקסולוגיה היא אמנות ריפוי מהמזרח הקדום, ולכן, באופן טבעי, הנטייה היא לדמיין מטפלים מבוגרים מהמזרח. אבל תשכחו מזה. בחדר הטיפולים שלכם לא יחכה לכם איש זקן ממוצא סיני, מקומט ושברירי, עם זקן ארוך וחוכמה מסתורית שסובבת אותו.

מה שכן, למטפלים שלנו יש את התשובות לבעיות הרפואיות שלכם, והם מוצאים אותן כתובות על קשתות כפות הרגליים שלכם. ואתם יודעים מה? הם מיומנים לא פחות מהזקנים הסיניים שדמיינתם.

אל תפחדו לדבר על הכול, כולל הכול

פגישת ההתייעצות מתחילה עם שאלות על ההיסטוריה הרפואית שלכם, המקצוע שאתם עוסקים בו, והרגלי חיים ובריאות. כי העיקרון הבסיסי של רפלקסולוגיה הוא שרוב האזורים והתפקודים הביולוגיים בגופנו תואמים לליקויים מסוימים ברגליים, בידיים ובאוזניים.

התיאוריה גורסת שהתערבות מכוונת וממוקדת של הרקמה הסובבת תופעות בריאותיות שאינן אופטימליות, מפעילה תגובה פיזיולוגית באותם אזורים מקבילים. לדוגמא, הפעלת כמות לחץ מתאימה על נקודה מסוימת בכף הרגל עשויה להקל על בעיות פנימיות במעיים, ובכך לשפר את תפקוד מערכת העיכול.

אבל איך ולמה רפלקסולוגיה עובדת?

השפעות רפלקסולוגיה קשורות להתפלגות האנרגיה בכל מערכת העצבים, והטיפול משפיע על זרימת האנרגיה בגוף. אם אתם נוטים להאמין יותר ברפואה ובמדע המערבי, אתם יכולים להתייחס אל השפעות הטיפול כמו אל עוד נוירופפטיד מסוים שנקרא "חומר P", שמשתחרר מסיבי העצבים בגוף, ומשמעותי לריפוי דלקות ותפיסת כאב.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

שדרוג

ניתן לשדרג את החוויה בפלטת פירות, יין או שמפניה 

בבקבוק או בכוס, חדר מנוחה פרטי ועיסויים הוליסטיים 

 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו