עיסוי שוודי

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

חדרים פרטיים
לשינה ורוגע

המון המון
שקט

אם אף פעם לא קיבלתם עיסוי, יכול להיות שאתם חושבים על כל הנושא הזה כעל חוויה מביכה. אחרי הכול, אתם כמעט ללא בגדים, בחדר עם אורות מעומעמים, ומישהו זר נוגע בכם. אבל האמת היא שזהו טיפול מרגיע מאוד, מה שגורם למוזרות של המצב להתמוסס במהירות.

אם עדיין לא השתכנעתם, בואו למרכז הטיפולים Waterway Center, בקשו להתחיל עם עיסוי שוודי, הנחשב לטיפול הפשוט ביותר שיש היום בתחום טיפולי גוף ונפש, ובשילוב עם כל הפינוקים שלנו, תמצאו את עצמכם מתמכרים ולא תזכרו בכלל מה חשבתם רק לפני זמן קצר על עיסויים בפרט ועל טיפול בעצמכם בכלל.

כי למחשבות יש נטייה מעצבנת כזאת, לרוץ לכל הכיוונים בראש, עם מטרה אחת:

למנוע מכם להקדיש זמן איכות לעצמכם. לטפל במכאובים, להתייחס לרגשות, וליהנות מרווחה פיזית ונפשית.

כך שהגיע הזמן להגיד תודה ושלום לחשיבה מעכבת, ולהתחיל להקשיב לגוף ולנפש. ואין טוב ממפגש עיסוי שוודי כדי להתוודע לחיים הטובים.

הזמן עכשיו

אז מה זה עיסוי שוודי?

לפני שניכנס להגדרה המפורטת, חשוב לנו להדגיש שזוהי שיטה מושלמת לאנשים חדשים בתחום העיסוי. מתחילים עם טיפול בגוף, ומתקדמים לטיפולים האחרים שאפשר לקבל ב-Waterway Center.

עיסוי שוודי הוא טיפול עיסוי מודרני מערבי, שמורכב מהתנועות הבסיסיות:

תנועות ארוכות. שכוללות תנועות עיסוי ארוכות על כל הגוף, המופעלות בתחילת וסיום מפגש העיסוי.

פטריסיג'. לישת וגלגול השרירים.

חיכוך. הפעלת לחץ עמוק על מקום מסוים בגוף.

התמקדות בשרירים. באמצעות תנועות קצביות על הגוף, להרפיית השרירים.

הספקנות מתחילה להתפוגג? נהדר. זאת בדיוק המטרה

למרות כל היתרונות המוכחים מדעית של עיסוי, חלק מהאנשים עדיין ספקנים לגבי פוטנציאל הריפוי שלו. עיסוי שוודי הוא שיטת טיפול מושלמת להרגעת השרירים ומערכת העצבים.

הטיפול כולל עבודת גוף בלבד, ללא שילוב שיטות נוספות, ואתם יוצאים מחדר העיסויים המפנק שלנו, כשאתם רגועים מצד אחד, אך מלאים באנרגיות חדשות, מצד שני. אם נהניתם מהטיפול, אתם תמיד יכולים להתקדם ולשדרג את המפגשים הבאים שלכם עם טיפולי ארומתרפיה או עיסוי באבנים חמות.

אבל בואו נחזור רגע לעיסוי שוודי

עיסוי שוודי מפעיל לחץ עמוק על השרירים והרקמות. יתכן שהטיפול יכאב מעט בהתחלה, אך זהו כאב בריא, שמשחרר שרירים תפוסים ומוביל להרפיית הגוף, מה שמאפשר לכם לנוע יותר בקלות ולהשתחרר מכאבים גופניים מוזרים אך מציקים.

על יתרונות כאלה לא מוותרים

שיטת עיסוי שוודי היא שיטה בסיסית יותר משיטות עיסוי אחרות, אבל אם אף פעם לא קיבלתם עיסוי, אל תחמיצו את היתרונות הגדולים של השיטה. כמו עם סוגים אחרים של עיסויים, אתם יכולים לצפות ליתרונות הבאים במהלך הטיפול שלכם, ולאחריו:

  • שחרור לחץ נפשי.
  • שיכוך כאבים.
  • הרפיה גופנית.
  • הגברת זרימת הדם.
  • גמישות משופרת.
  • מערכת חיסונית חזקה יותר.

ומה השורה התחתונה פה?

המומחים של Waterway Center ממליצים לאנשים שאף פעם לא קיבלו טיפולי גוף ונפש, להתחיל עם עיסוי שוודי. אם תאהבו את השיטה, תמיד תוכלו לנסות שיטות חדשות בפעם הבאה.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

שדרוג

ניתן לשדרג את החוויה בפלטת פירות, יין או שמפניה 

בבקבוק או בכוס, חדר מנוחה פרטי ועיסויים הוליסטיים 

 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו