עיסוי לנשים בהריון

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

חדרים פרטיים
לשינה ורוגע

המון המון
שקט

עיסוי כשיטת טיפול שימש במשך מאות שנים לשיפור הבריאות הכללית, הפחתת מתחים והרפיית שרירים.

למרות שעיסוי לנשים בהריון קיבל לעתים קרובות תגובות ספקניות מקהילת הבריאות הקונבנציונלית לגבי בטיחותו ותכליתו, מחקרים מודרניים הראו כי טיפול עיסוי טרום לידתי יכול להיות מרכיב חשוב בטיפולי ההיריון, כל עוד מקפידים לקבל את הטיפול על ידי מומחים, במרכז בריאות מורשה לביצוע טיפולי גוף ונפש.

מרכז הטיפולים Waterway Center עובד עם מטפלי עיסוי מוסמכים, מיומנים ומורשים לטיפול בנשים בהריון.

עיסוי לנשים בהריון: היתרונות החשובים

מחקרים מראים שטיפול עיסוי לנשים בהריון יכול להפחית חרדה ותסמיני דיכאון, להקל על כאבי שרירים ומפרקים, ולשפר את תוצאות הלידה ובריאות התינוק. הטיפול מתמקד בצרכים שונים של האישה, באמצעות שיטות שונות, שאחת מהן נקראת עיסוי שוודי.

עיסוי שוודי מיועד להרגעת מתח השרירים ושיפור זרימת הדם הלימפתית באמצעות לחץ קל המופעל על קבוצות השרירים בגוף. זוהי שיטה מומלצת של עיסוי לנשים בהריון, כי הטיפול מתמקד ברוב התסמינים הנפוצים הקשורים לגוף והשינויים במחזור הדם הנגרמים כתוצאה מפעילות הורמונלית מוגברת.

הזמן עכשיו

את תראי, למשל, שההורמונים שלך משתוללים הרבה פחות

מחקרים שנערכו בעשר השנים האחרונות הראו שרמות ההורמונים הקשורים להרפיה ומתח, משתנים באופן משמעותי כאשר הוצגה שיטת עיסוי לנשים בהריון. המדענים מצאו שהטיפול הוביל לשיפור במצב הרוח של הנשים, כמו גם שיפור בריאות הלב וכלי הדם.

בקרב נשים שקיבלו עיסוי דו-שבועי במשך חמישה שבועות בלבד, נמצא שהורמונים כמו נוראדרנלין וקורטיזול, הקשורים ללחץ, הופחתו, ורמות הדופמין והסרוטונין עלו. כדי להבין את משמעות התוצאות, חשוב להבין שרמות נמוכות של הורמונים אלה קשורות לדיכאון.

שינויים אלה ברמות ההורמונים הובילו גם להפחתת הסיבוכים במהלך הלידה, ופחות מקרים של סיבוכים אצל התינוקות, כגון משקל לידה נמוך. הראיות המדעיות מרמזות על יתרונות בריאותיים של עיסוי לנשים בהריון, לאם ולתינוק, כשנשים מקפידות להכניס את מפגשי העיסוי לחלק משגרת טיפולי ההיריון שלהן

יש לך גם הרבה פחות נפיחות

בצקת או נפיחות המפרקים במהלך ההיריון, נגרמת ברוב המקרים כתוצאה מזרימת דם מופחתת ולחץ מוגבר על כלי הדם העיקריים, על ידי הרחם הכבדה.

העיסוי מעורר רקמות רכות ומפחית את כמות הנוזלים במפרקים נפוחים. הטיפול משפר גם את תפקוד הסרת פסולת רקמה שנושאת על ידי מערכת הלימפה של הגוף.

שיפור בכאב עצבי

נשים הרות רבות סובלות מכאבים עצביים במיוחד לקראת סוף ההיריון, כשהרחם נשענת על שרירי רצפת האגן והגב התחתון. לחץ הרחם מפיץ מתח על שרירי הרגל העליונה והתחתונה, וגורם להם להתנפח וללחוץ על עצבים סמוכים.

טיפול עיסוי לנשים בהריון מטפל בעצבים מודלקים באמצעות סיוע לשחרור המתח על השרירים הסמוכים, ונשים רבות חוו ירידה משמעותית בכאבי עצבי סיאטיקה במהלך ההיריון, בזכות טיפולי העיסוי.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

שדרוג

ניתן לשדרג את החוויה בפלטת פירות, יין או שמפניה 

בבקבוק או בכוס, חדר מנוחה פרטי ועיסויים הוליסטיים

 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו