עיסוי זוגי

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

חדרים פרטיים
לשינה ורוגע

המון המון
שקט

אם אתם רוצים לחזק את הקשר הזוגי שלכם, לחגוג אירוע מיוחד או פשוט מחפשים פעילות מהנה שאפשר לעשות עם בן או בת הזוג שלכם, או עם אנשים משמעותיים אחרים בחייכם, עיסוי זוגי יכול להיות תכנית מושלמת.

במרכז הטיפולים Waterway Center אנחנו אוהבים לעזור למטופלים שלנו להירגע ולהתחבר עם האנשים שהם הכי אוהבים, וליהנות מיתרונות הריפוי שמגיעים עם הטיפול. הנה חמש סיבות למה אתם צריכים סוף סוף להזמין את בן או בת זוגכם, או כל אדם אהוב אחר, למפגש מיוחד של עיסוי זוגי.

חוויה משותפת חדשה

כן. זוגות שחולקים חוויות חדשות ומנסים פעילויות חדשות ביחד, מחוברים זה לזו יותר. אתם תמשיכו לצמוח וללמוד דברים חדשים זה על זו בכל פעם שתנסו משהו חדש. ואיזו חוויה חדשה טובה יותר מאשר כזו שתעודד רגיעה ואינטימיות?

הזמן עכשיו

אהבה חזקה יותר

עיסוי זוגי מקל על מתח השרירים שלכם, אבל הוא גם משחרר בגוף כימיקליים טבעיים כמו אוקסיטוצין.

כשאתם מקבלים פרץ שחרור של אוקסיטוצין, שנקרא גם 'כימיקל כימי', תוכלו לחוות אושר מוגבר, שלווה ועונג, במהלך העיסוי ולאחריו.

הקולות הרמים בחיי המשפחה נעלמים, או לפחות מופחתים

בדיוק כמו אוקסיטוצין, הגוף משחרר גם סרוטונין ודופאמין במהלך העיסוי. כימיקלים אלו מגבירים רגשות של אהבה, שלווה ורוגע.

העיסוי לא רק משפר את מצב הרוח שלכם, אלא יכול גם לעזור להפחית את הלחץ בחיי המשפחה ולעודד שיחות מתחשבים עם בני המשפחה.

זאת ההזדמנות שלכם לבלות קצת ביחד

אנחנו יודעים שבחיי הזוגיות היום יש יותר מדי דברים שממלאים את לוחות הזמנים שלהם וגורמים להם לשכוח ממה שחשוב באמת: לבלות קצת יותר זמן איכות ביחד.

אתם כאן ועכשיו. הכול יכול לחכות

יותר מדי זוגות שוקעים בזיכרונות על העבר ומחשבות מודאגות מפני חוסר הוודאות של העתיד, כך שהם לא מסוגלים ליהנות מההווה. עיסוי זוגי מעודד אותם לאמץ את ההווה וליהנות באופן מלא מהחוויה שהם עוברים כאן ועכשיו.

לאחר העיסוי, זוגות רבים מוצאים שעם קצת מאמץ, הם יכולים להמשיך להישאר מודעים לעצמם ולזוגיות שלהם, באופן שמשפר את חיי היומיום שלהם.

ומה השורה התחתונה פה?

אנחנו מקווים שהסיבות האלו הספיקו כדי לשכנע אתכם ביתרונות של עיסוי זוגי, ואתם מבינים שמגיע לכם קצת זמן של רגיעה והרפיה. התקשרו עוד היום כדי לתזמן את יום הספא הרומנטי שלכם.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

שדרוג

ניתן לשדרג את החוויה בפלטת פירות, יין או שמפניה 

בבקבוק או בכוס,  וטיפולים הוליסטיים.

טיפולים נוספים שאולי תאהבו