עיסוי אבנים חמות

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

חדרים פרטיים
לשינה ורוגע

המון המון
שקט

לעיסוי יש יתרונות רבים, וכל אחד מסוגי הטיפולים הרבים הזמינים, מטפל בגוף בהשפעות שונות. עיסוי באבנים חמות, למשל, ידוע בזכות ההשפעות הפיזיות והפסיכולוגיות שהוא מציע, כי החום של האבנים מסייע לשרירים להירגע ומאפשר למטפל לתפעל את הרקמות העמוקות באופן יעיל יותר.

שרירים נוקשים מדי יכולים לעכב השפעות של הליך עיסוי רגיל, אז אם השרירים שלכם תפוסים או נוקשים מאוד, עיסוי באבנים חמות עשוי לספק את ההרפיה הנוספת שאתם זקוקים, לשם השגת היתרונות היעילים בשחרור מתח נפשי והקלה על שרירים תפוסים.

אל תוותרו על החוויה

כי הטיפול מתאים להקלת כל כך הרבה מצבים גופניים ונפשיים, עד שתמצאו את עצמכם מתמכרים וחוזרים שוב ושוב למרכז הטיפולים Waterway Center, כדי לבחור עוד מהטיפולים המוצעים, שהמכנה המשותף של כולם הוא שיפור המצב הנפשי והגופני שלכם.

אבל רגע, דיברנו על האפשרות להקל על מצבים גופניים, אז הנה כמה דוגמאות למצבים שאפשר לטפל בהם עם עיסוי באבנים חמות:

  • הקלת כאבי שרירים.
  • שיפור בעיות בזרימת הדם.
  • דלקת מפרקים שגרונית.
  • פיברומיאלגיה.
  • כאבי גב.
  • לחץ נפשי.
  • נדודי שינה.
  • דיכאון.

אז לצד כל היתרונות האחרים של טיפולי ספא, הטיפול פשוט מוביל להרגשה טובה של טיפוח אישי, פינוק, והקלת המכאובים הגופניים והרגשיים.

הזמן עכשיו

תגידו שלום לכאבים

בעוד שכל סוגי העיסוי יכולים לעזור בהקלת הכאב הנגרם כתוצאה משרירים מתוחים, מפרקים נוקשים או פציעות, עיסוי באבנים חמות עשוי לספק הקלה גדולה יותר בשל האופי האינטנסיבי שלו.

האבנים החמות מאפשרות למטפל לחדור עמוק יותר לגוף, ואתם עשויים לגלות שהטיפול מסייע לכם להרגיש פיזית טוב יותר, בהשוואה לעיסוי שוודי או עיסוי רקמות עמוקות, שאינם כוללים חום. אבל חשוב ליידע את המטפל אם חום האבנים יותר מדי עבורכם, או אם הוא מפעיל לחץ קשה מדי.

כמו לצוף על עננים

מטפל בעיסוי מניח אבנים מחוממות על נקודות בגוף שנבחרו לטיפול, לפני תחילת הטיפול, ולאט לאט אתם עוברים למצב של הוויה שלמרות שאתם לא מכירים אותה, דומה לתחושה שהייתה לכם בילדות, כשחלמתם שאתם צפים על העננים.

כשהחום מהאבנים חודר לרקמות העמוקות של הגוף, כלי הדם נפתחים וכתוצאה מכך מושג שיפור במחזור הדם. הגדלת זרימת הדם מספקת יותר חמצן לשרירים, מה שיכול לעזור להקלת כאבים.

ויש גם הטבות נפשיות

עיסוי באבנים חמות יכול להוביל גם ליתרונות נפשיים מלבד היתרונות הפיזיים. אתם עשויים לגלות שההרפיה שאתם משיגים באמצעות העיסוי, עוזרת להקלת המתח הנפשי שאתם חווים, והטיפול יכול גם לעזור לכם להילחם בכמה תסמינים של הפרעות חרדה ודיכאון.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

שדרוג

ניתן לשדרג את החוויה בפלטת פירות, יין או שמפניה 

בבקבוק או בכוס, חדר מנוחה פרטי ועיסויים הוליסטיים 

 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו