לימוד שחיה לילדים

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

המון המון
שקט

הילד או הילדה שלכם הגיעו לגיל ארבע, וזה בדיוק הזמן לקחת אותם להרפתקה חדשה: שיעור השחייה הראשון שלהם. במרכז Water way  ממתינה לכם בריכה מפנקת ובטוחה, עם מדריכים מוסמכים ומיומנים בהוראת לימוד שחיה לילדים, כך שהם עוברים חוויית למידה מהנה ובטוחה.

ככל שאתם והילדים מתמידים בשיעורים, הילדים ישמחו לקראת השיעורים וייכנסו בהתלהבות לשיעורי השחייה. שיעור השחייה הראשון כל כך מהנה, שהילדים לא ירצו לצאת מהמים, ואתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.

מתחילים בשיעורים

החיוך נשאר על פני הילדים לאורך כל השיעור, ככל שהם מתרגלים בהדרגה לסביבת המים. הם מקשיבים להוראות המדריך, ורמת המיומנות שהוא מפגין היא שגורמת להם לבטוח בו.

עוד לפני שהשיעור הראשון נגמר הם כבר קופצים ומתיזים מים לכל עבר, כאילו בכל שנותיהם הקצרות הם שחו בבריכה. המדריכים שלנו מפקחים על הילדים לאורך כל השיעור ומוכנים לתפוס אותם בזרועותיהם בכל רגע.

הורים שמעוניינים, יכולים לצפות במהלך השיעורים או להקדיש את הזמן ולפנק את עצמם באחד מטיפולי הספא המגוונים שלנו. הנקודה היא שהילדים שלכם בטוחים ומוגנים, ואתם יכולים לצפות בהם רק אם אתם רוצים להשתתף איתם בחוויה.

הזמן עכשיו

הלוקסוס של שיעורים פרטיים או כיף חיים בקבוצות קטנות

לימוד שחיה לילדים כרוך באביזרים, רצועות ומכשירים שהילד מקבל לפני שהוא נכנס למים, ובין אם תבחרו בשיעור פרטי או בלימוד בקבוצות קטנות, המדריך, , מפקח על הילדים בכל עת כשהם עושים את צעדיהם הראשונים במים, וגם אם בתחילה הם מפגינים מעט חשש, עד מהרה הם מתחילים להירגע וליהנות, כשהם שמים את מבטחם במדריכים.

הילדים לומדים להתרגל בהדרגה למים, והציוד הבטיחותי מאפשר להם להיות מוכנים לחוויה בקצב שלהם. ככל שהם מרגישים יותר בטחון במים, הם מחליפים את תנועות התזת המים והקופצנות בבריכה בתנועות שחיה שהם לומדים בקצב שלהם.

המדריך מעודד אותם לבצע את תנועות השחייה, להכניס אפילו את פניהם למים, ולהניע את ידיהם ורגליהם. ככל שהם מגיעים ליותר שיעורים, כך מיומנויות השחייה שלהם משתפרות.

המדריכים מיומנים בשפת הילדים

המדריכים במרכז Water way  יודעים איך לגשת לילדים ואיך לדבר את השפה שלהם כך שהם מגבירים את הביטחון שלהם במדריכים ובסביבת המים. ככל שהילדים מגיעים ליותר שיעורים, הם כבר נכנסים בקלות ובביטחון למים, ומצפים לשיעורים, עד שהם לומדים לשחות בביטחון.

כל ילד מחליט איך הוא רוצה להתקדם בשיעורים והמדריכים שלנו קשובים לקצב האישי שדרוש לילדים להתקדם בלמידה, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שהם לא ירצו שהשיעורים יגמרו.

מעבירים את החוויה הלאה

אחרי שעברתם את חוויית לימוד שחיה לילדים עם הילד הראשון שלכם, יהיה לכם הרבה יותר קל לקחת את הילדים הבאים שלכם לשיעורים.

כי ההתקדמות העצומה שהילדים עושים במהלך השיעורים היא חוויה שתרצו שכל הילדים שלכם יעברו, וילמדו לאהוב את המים, לבטוח בהם ולדעת איך להתנהל בביטחון כשאתם יוצאים איתם לבריכה או לים.

משך השיעור

כ – 50 דקות 

עלות השיעור

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר