טיפול וואטסו לילי >>

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

המון המון
שקט

וואטסו הוא אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר המוצעים במרכז הטיפולים החדש שהוקם ברמת גןן, Waterway Center, המציע מגוון עשיר של טיפולי ספא. זהו טיפול מבוסס מים שנועד להרגעת התודעה והקלה על הגוף, במהלך ציפה על המים בזרועות המטפל או המטפלת.

עכשיו, דמיינו לעצמכם שכל החוויה הזאת מוצעת לכם במפגש וואטסו לילי, שמאפשר לכם להירגע מתלאות היום, להשתחרר מהלחצים או המועקות, ופשוט ליהנות מזמן איכות אישי, לשחרור הנפש והגוף.

הזמן עכשיו

מאיפה הגיעה השיטה?

הרולד דאל, מייסד וואטסו, החל את עבודתו ההוליסטית כתלמיד של זן שיאצו ביפן. עם סיום לימודיו, הוא חזר אל מולדתו בארצות הברית על מנת לטפל וללמד את השיטה בקליפורניה. את שיטת וואטסו הוא גילה כשהוא ניסה על תלמידיו שילוב של ציפה על המים במהלך טיפול שיאצו.

הוא נדהם מהשפעת שיטות השיאצו על הגוף, כשהטיפול בוצע במים, ובשנת 1980 הוא הציע לעולם רשמית את השיטה, המשלבת את המילים 'מים' ו'שיאצו'.

וזה עוד לא הכול

במהלך טיפול וואטסו לילי, המטפל מערסל את המטופל בבריכת מים חמים, בטמפרטורה של כ-35 מעלות, ומעביר אותו בעדינות דרך סדרת מתיחות קלות תוך הפעלת לחץ על נקודות שיאצו מסורתיות. לכל אורך המפגש, אתם פסיביים לחלוטין, לפחות מבחינה גופנית, ומאפשרים לכל התנועות להתבצע על ידי המתרגל.

ככל שאתם צפים על המים, הלחץ משתחרר מהגוף, ובשילוב עם המשקל הקל של הגוף, המטפל יכול לבצע בקלות את תנוחות המתיחה על הגפיים בקלות, מבלי לגרום לאי נוחות מיותרת.

המים החמים, השקט מסביב, והאווירה הרגועה של שעות הערב מאפשרים לכם ליהנות מטיפול וואטסו לילי שכל כך מגיע לכם. אתם תתמכרו לתחושת הרגיעה והשלווה וההזדמנות להשאיר במים את כל הלחצים, לצוף על המים, להתבונן על השמים, או לעצום את העיניים, להקשיב למוסיקה הרגועה ברקע, ולצאת מהבריכה עם כוחות מחודשים.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו