טיפול וואטסו קבוצתי

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

המון המון
שקט

טיפול וואטסו קבוצתי

המונח וואטסו מגיע משילוב המילים "מים" ו"שיאצו". השיטה התפתחה והוגדרה על ידי הרולד דאל בשנת 1980, כשהוא התחיל לטפל בתלמידים בשיטת שיאצו, בבריכת מים חמים בקליפורניה.

כשהשיטה התחילה, היא התבססה יותר על מתיחות, אבל כשהמטפלים והמטופלים הבחינו בהשפעות הרגשיות העמוקות שיש לוואטסו על אנשים, הדגש השתנה והוצב על פסיכולוגיה רגשית ואנרגטית.

וואטסו קבוצתי היא שיטת טיפוח הגוף, המתרחשת במים חמים, כשארבעה אנשים נכנסים לבריכה בעומק מים שמגיעים עד מותניהם. ארבעה מטפלים מלווים ומנחים אותם במהלך המפגש לביצוע תנוחות ציפה או תרגילים במים, וזוהי גישת מעמיקה של טיפול שעובד על הגוף והנפש כאחד.

הזמן עכשיו

פותרים בעיות בסביבה התומכת של המים. ביחד

אם יש לכם סוגיות שאתם מעוניינים לטפל בהם כקבוצה, שיטה זו תעזור לכם לרפא פצעים נפשיים ולחדש את תחושת הקשר והאחדות ביניכם. בסביון, לב המרכז, מחכה לכם Waterway Center, מרכז חדש לטיפולי מים מפנקים, שמוקדש למערכות טיפול מקיפות בגוף ובנפש.

בסביבה מטופחת ומטופחת, שקטה ורגועה, אתם מוזמנים לקחת את הזמן שלכם, וליהנות מבילוי משותף שמוקדש רק לכם. וואטסו קבוצתי הוא טיפול מים יוצא דופן יחסית משתי סיבות: ראשית, המטפלים עברו הכשרה מיוחדת לא רק בוואטסו, אלא גם בוואטסו לקבוצה. שנית, הבריכה המיוחדת בספא שלנו מחוממת לטמפרטורה שתואמת את טמפרטורת הגוף שלכם.

פיקניק בבריכה? לא אותו דבר

את ההשפעות המיוחדות של הטיפול לא תוכלו להשיג בבילוי משותף בבריכה רגילה, עם אבטיח ובירה וקצת שמש. לא. הבריכה ב-Waterway Center מתוכננת כסביבה טיפולית, מנחמת ומרגיעה, ואתם מוזמנים ליהנות מהעוצמה של החוויה הקבוצתית.

מה עוד קורה בטיפול וואטסו קבוצתי?

אתם נכנסים לבריכה עם המטפלים, יושבים בהתחלה על המדרגות, והמטפלים מציבים מצופים על קרסוליכם לפני שאתם נכנסים למים. הטיפול מתחיל כשזרוע אחת שלכם כרוכה סביב המטפל בעוד שהוא מערסל אתכם, לוקח את כל המשקל שלכם, ומושך אתכם למים.

במפגש וואטסו קבוצתי כל אחד מכם מלווה על ידי מטפל שמנחה אותו לביצוע תנועות סיבובים במים, תחילה בדרך אחת ואז בדרך אחרת, ואתם מונחים לביצוע סדרת מתיחות ופיתולים, אבל לאורך כל הטיפול אתם פסיביים.

כלומר, המטפלים הם שמנחים את גופכם לבצע את התנוחות והתרגילים. התחושה הזאת, של להיות מוחזקים על ידי מישהו אחר בתוך המים, היא תחושה מרגיעה ומשחררת מאוד.

למתיחות העדינות יש השפעה טיפולית על הגוף

הציפה והתמיכה של המים מאפשרים לעמוד השדרה שלכם לנוע בדרכים שאינן אפשריות על הקרקע. אנשים רבים מדווחים גם על השפעה רגשית, וכשהם מגיעים למפגש קבוצתי, הם נהנים גם מקידום האמון והחיבור ביניהם.

אז אם אתם אוהבים רוגע, ומעוניינים לעבור ביחד וואטסו קבוצתי, אנחנו ממליצים מאוד להגיע למרכז המתקדם שלנו ולעבור את החוויה. זהו אחד הטיפולים העמוקים ביותר שאי פעם תחוו.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו