וואטסו זוגי

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

המון המון
שקט

מפגש טיפול וואטסו זוגי הוא חוויה מרגיעה, תומכת ומחברת, עם השפעות אותן קשה להשיג בסביבות אחרות. במהלך המפגש, כל אחד מכם מקבל טיפול מקצועי ומפנק, שיאפשר יתרונות רבים ומשמעותיים לחיי הזוגיות שלכם. הנה מה שמחכה לכם במהלך הטיפול.

חיבור יפה ביניכם שלא התאפשר קודם

וואטסו זוגי הוא חוויה שאתם עוברים ביחד, עם הזדמנות להתקרב יותר ולחזק את הקשר שלכם. אתם יכולים לנצל את המפגש בסביבה הרגועה והבטוחה על מנת לתקשר בנחת סוגיות שמעסיקות אתכם, או שאתם יכולים פשוט לצוף על המים, וליהנות מהחוויה המשותפת.

כי הכוח של המים החמימים המרגיעים, בטמפרטורה של 35 מעלות, בשילוב עם המוסיקה הרגועה ברקע, והתנועות שהמדריכים מנחים אתכם לבצע, עושים את שלהם ומעצימים את הקשר ביניכם, בדממה.

הזמן עכשיו

משאירים את השיגעונות על היבשה ומתחילים יצירה חדשה

שלא בדומה לטיפול וואטסו שעוברים לבד, מפגש וואטסו זוגי מאפשר לכם ליהנות מחוויה מיוחדת שלא מתאפשרת על היבשה, עם אדם אהוב וקרוב. הקרבה הזאת היא שמאפשרת לכם לבטוח זה בזו, למרות כל השיגעונות שמאפיינים את הזוגיות שלכם על היבשה.

כאן יש לכם הזדמנות להתחיל מחדש וליצור משהו מפרה יותר לזוגיות שלכם. החוויה המשותפת עם אדם אהוב היא שמאפשרת לכם להירגע לחלוטין ולהניח להשפעות המים לעשות את שלהם.

אל תוותרו על החוויה

טיפול וואטסו זוגי הוא לא רק חוויה רומנטית מפרה ומרגיעה, אלא הזדמנות אידיאלית גם לתקשר בסביבה רגועה נושאים בזוגיות שלכם, שאתם מרגישים מאוימים או חוששים להעלות בסביבה אחרת, שהיא אולי פחות תומכת.

ודרך אגב, לא רק בני זוג מוזמנים ליהנות מהמפגשים, אלא גם חברים או חברות, אבא ובן, אימא ובת, או כל אדם אחר שאתם מרגישים מספיק קרוב אליו.

משאירים את הבעיות בחוץ ומתחילים לחייך

כי העולם יכול להיות יפה, ונטול דאגות או עצב, אם רק תניחו לעצמכם את הרגעים החשובים של ההקשבה לגוף ולנפש. שהמטלות והלחצים יחכו מחוץ למרכז Waterway Center.

כשתצאו מהמפגש הזוגי האיכותי שלכם, תהיו מוכנים להתמודד עם כל מה שמחכה לכם, בכוחות מחודשים ובאנרגיה מנצחת. בחיוך. מתוך קשר חברי וקרוב מתמיד.

טיפול זוגי מותאם אישית

כל אחד מכם זקוק לטיפול בצרכים שונים, ובמהלך וואטסו זוגי, המטפל מתמקד בצרכים הפרטניים שלכם. אחד מכם יכול לקבל, למשל, טיפול שמתמקד בשחרור אזורים תפוסים בגופו, והשני זקוק אולי רק לחוויית שחרור רגשי, מה שהוא יכול לקבל באמצעות שילוב של ציפה רגועה על המים, וביצוע תנוחות בהנחיית המטפל.

שום פינוק לא הולך רחוק מדי

אם אתם חולמים על חוויה זוגית איכותית שבה תוכלו לא רק לטפל בזוגיות שלכם ולהעצים אותה, אלא גם להתפנק ביחד, מחוץ להמולת הבית, הילדים, העבודה, והמטלות, אתם מוזמנים להיכנס לג'קוזי שלנו, או לשבת באחת מפינות הישיבה הנעימות שלנו,

 

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחיר הטיפול צרו קשר 

טיפולים נוספים שאולי תאהבו