טיפול וואטסו בהריון

בריכה יוקרתית ומחוממת

ג'קוזי מפנק

מתחמי רוגע
חיצוניים ופנימיים

המון המון
שקט

טיפול וואטסו, שנקרא לפעמים גם "ריקוד במים", מיועד להרגעת הגוף ושחרור כאבים פיזיים ולחצים נפשיים, וזוהי שיטת טיפול מצוינת במיוחד לנשים בהריון. במרכז הטיפולים Waterway Center מחכים לך מטפלים שיעזרו לך לעבור את תקופת ההיריון קצת יותר בקלות, בגישת טיפול שמשלבת שיאצו עם תרגילים במים.

זהו טיפול עיסוי מרגיע המתרחש בבריכת מים חמה, במהלכה את צפה על המים כך שהלחץ מהגוף משתחרר בזכות תנועות הלחיצה שהמטפל מפעיל על גופך עם קצות אצבעותיו על מנת לשחזר זרימה חופשית של אנרגיית החיים בגוף, בשילוב עם תנוחות ערסול עדינות ומרגיעות ביותר של גלישה עדינה במים החמים.

הזמן עכשיו

להרגיע את הגוף והנפש

במהלך מפגש וואטסו, שנמשך כחמישים דקות, המטפל מעביר אותך דרך המים, תוך שהוא תומך בך בעדינות מהגב ועוזר לך לבצע תנועות של מתיחת המפרקים. המים מחוממים לטמפרטורה של 34 מעלות על מנת לעודד את הרפיית השרירים ולשפר את זרימת הדם.

וואטסו בהריון מסייע גם לכוון את התינוק למיקום הנכון בתעלת הלידה, ובדומה לשחייה, גישת טיפול זו יעילה ליישור הגוף של האם והתינוק. חוץ מזה, זה פשוט כיף!

יש לך אפשרות לשדרג את החוויה עם פלטת פירות, לנוח בחדר פרטי ולהזמין מפגשים נוספים של טיפולי עיסוי בשיטות שונות.

איזה עוד יתרונות יש לוואטסו?

במיוחד במהלך ההיריון, מחכים לך עוד יתרונות רבים וחשובים. למשל:

  • הפחתת הכאבים, העייפות והנפיחות.
  • הפחתת ההתכווצויות ברגליים.
  • שיפור דפוסי השינה.
  • עזרה בהקלה על בחילות הבוקר.
  • הפחתת הסיכון להופעת דליות ברגליים.
  • סיוע עדין לכוון את התינוק לתעלת הלידה.


הנה מה שנשים שקיבלו טיפולי וואטסו בהריון מספרות:

"במהלך ההיריון שלי קיבלתי כמה מפגשי וואטסו, וכל פעם קיוויתי שהמפגש לא יסתיים, במיוחד במהלך השליש האחרון. וואטסו בהריון הוא חוויה מרגיעה ומדיטטיבית כל כך חשובה!" – אסתר ט. רמת גן.

"וואטסו כל כך עזר לי במהלך ההיריון! זאת שיטה מצוינת להקלת כל תחושות חוסר הנוחות שמגיעות עם ההיריון. המפגשים נתנו לי הזדמנות לנפוש בנוחות, ולטפל בגוף ובנפש שלי בסביבה חסרת משקל, ממש כמו הסביבה שבה התינוק שלי נמצא" – נירה ג. פתח תקווה.

משך הטיפול

כ – 50 דקות 

עלות הטיפול

לבירור מחירים צרו קשר